Home

Právě vyšlo první číslo nového hudebního newsletteru PRAY & KEEP QUIET

Ahoj,
chtěl bych vám představit nový newsletter, který vzniknul po mém odchodu z ABYSS webzinu. Stalo se tak z důvodu neschody v budoucím směrování tohoto webu, ale především kvůli selhání komunikace mezi redaktory (jinými slovy jsem nechtěl tvořit do šuplíku, ale dělat aktuální recenze, jenže šéfredaktor nebyl schopen web vést tak, jak by měl a když se mi nakupilo asi 50 recenzí a stále nebyly přidané na webu, rozhodl jsem se odejít). Tím pádem jsem měl dostatek materiálu na založení zase něčeho vlastního (viz doby SCHIZOPHRENIA zine) a protože nějakou dobu trvalo, než jsem si myšlenky pořádně utříbil, zatím jsem recenze publikoval v zinu INQIZITOR a na webu MARAST JAK CYP - tímto oběma médiím děkuji za spolupráci a pomocnou ruku. Pokud máte pocit, že jste posílali promo a zatím neviděli recenzi, obraťte se na mě a dořešíme to!

A o čem to celé bude? Jedna stránka A4 s PC úpravou a kvalitním xeroxem, bude vycházet jednou za dva měsíce a bude vždy obsahovat nějaký rozhovor, report a recenze. Náklad se bude pohybovat kolem 1000 - 1500 kusů!!! Cílem tohoto plátku je snaha oponovat rozmachu webzinů a přinášet tak aktuální info na papíře. Distribuce bude zajiště přes většinu našich dister a labelů, přes koncerty, kde se budu zrovna vyskytovat, a dalším pokoutným způsobem. Proto se ptejte svého oblíbeného prodejce!!!

V prvním numeru najdete rozhovor s CORPUS MORTALE (DK), report DARK GAMBALE a 30 recenzí!

Tímto vyzývám všechny, kdo by měl zájem jakkoli se podílet na šíření a distribuci tohoto cáru papíru, apeluji především na subjekty s velkou propagační silou!

V tomto ohledu tedy stále platí má adresa, pokud se rozhodnete pro zaslání svého vyýtvoru do našeho plátku! Vaše promo zrecenzujeme a mělo by se objevit v dalším čísle. POZOR! Distancuji se od toho, aby se někdo vymáhal recenze na svou desku na ABYSS webzinu, kde jsem měl na starosti promo department, jinými slovy: veškeré nahrávky, které byli poslány v horizontu 3 měsíců nazpátek budou samozřejmě zrecenzovány zde!

Všechny kolegy ze zinů a dalších subjektů informačního charakteru prosím o zařazení tohoto mailu do vašeho news! V případě přeposlání děkuji!!!

Kdyby měl někdo nějaký dotaz, klidně se na mě obraťte, vše obratem zodpovím a vysvětlím. Pokud budete toužitdostat newsletter emailem, tak mi dejte vědět, obratem ho pošlu, víc, jak 500 KB to nemá.

Takže to je pro dnešek vše! Díky za vaši přízeň a podporu!
Fred

PRAY & KEEP QUIET
newsletter / prods
Luboš Fred Kristek
Za Potokem 49
Velká Bíteš 59501
Czech Republic
Europe

schizofred@quick.cz

+ PAYO magazine www.payo.cz
+ MARAST JAK CYP webzine www.marastjakcyp.com
+ ANTITREND zine antitrend.webpark.cz
+ SMASHED FACE (brutal death) www.smashedface.wz.cz
+ RE-INTOXICATION (crust grind) www.reintoxication.com
+ FEYE (metal crossover) www.feye.wz.cz

24.3.2005

(Roger)

Napíšte Rogerovi

Home