Home

Napalmed records

Jedním z prvních projektů, které vydavatelství NAPALMED chystá z kraje roku 2005, by měla být CD-R kompilace česko-slovenských "experimentálních" skupin, projektů a umělců. Název, stejně jako dolaďování obalu, je doposud ve vývoji.

Smyslem a cílem nemá být nic jiného, než podpora a propagace nejokrajovějších proudů hudby tohoto odvětví (no-wave, aurální excentrie, click'n'cut, abstraktní elektronika, industrial, minimální zvuk, počítačové manipulace, ambient, zvukový exotismus, hluk, ...).

Chci Vás tímto požádat, cítíte-li se být takovýmto tvůrcem, tj. členem projektu tvořícího nebo jinak experimentujícího se zvukem, neváhejte se ozvat [napalmed@seznam.cz].
Nejste-li z této sorty, bude samozřejmě více než příjemné pokud dáte vědět lidem ve svém okolí, kteří jsou takto 'postiženi'. Detaily a podmínky jsou v podstatě technického charakteru a v žádném případě nepůjde o spolufinancování.

Titul bude vydán prostřednictvím u NAPALMED rcds v solidně vyhlížejícím (snad?) extra balení. V takovéto podobě bude k dispozici kapelám, distributorům, propagátorům i široké veřejnosti za pouhopouhé výrobní náklady, počítám se zhruba 50,- korunami (max.). Další šíření bude volné (samozřejmě o speciální balení ochuzenější/jednodušší verze), tj. možnost stažení si barevného i černobílého obalu z internetu, MP3 verze tamtéž, rozkopírování původního cédéčka, atd.

Skladby nemusí nutně být exkluzivního charakteru, neboť jde hlavně o již zmiňovanou propagaci (slušný zvuk potěší - demo, živák, garáž, domácí studio, atd). Bude-li zájem kapel dostatečný, není problém s fungujícími projekty pokračovat dalšími díly.
Pojďme se seznámit, spojit, spolupracovat, něco udělat.

Nestanovuji termín uzávěrky, ale rád bych měl veškeré materiály pod střechou do konce února 2005. Prosím, rovnou posílejte audiokazetu, CD-R, CD, MiniDisk a dotazujte se na dodatečné informace. Předem děkuji za vše co pro tuto akci uděláte.

RadeK.K. [NAPALMED dist/rcds]

Radek Kopel, Lípová 1123, 434 01 Most, Czech Republic, napalmed@seznam.cz, +420 775 318 873.

(Roger)

Napíšte Rogerovi

Home