Home

THE EXORIAL

Tento kec má na svedomí Pigoslav z Crámypussies, ...teda ak vlastne nejaké svedomie toto chrochtadlo má... Prekladal som to JA a dalo mi to teda zabrať, ..tá ich hovorová angličtina domotaná s nemeckou hatlaninou je fakt sila. (Anál)

...prvých 6 otázok sem ani nebudem písať, ...Nemčúrici na ne odpovedali formou „band story“, takže...
Takže odpovieme na prvých 6 otázok v peknom malom príbehu o nás nemeckých “Rockstars Of Death“. Dali sme sa dokopy v niektorý letný deň roku ´98. Po “total fucking destruction“ alkoholickom večere v Rockfabrik (rockový šenk v Študgarte) sme dostali nápad založiť skupinu. V týchto dňoch bola zostava takáto: Sailer – git, Tomasz – bic, Thiamo – git, Tobi – voc a Nagel – basa. Vtedy sme sa pomenovali “Dawn of Damnation“. Neskôr, ako už viete, sme sa premenovali na “The Exorial“. V skutočnosti sme nemali poňatia, aký druh hudby robíme, pretože pri každej skúške sme chlastali, a tak sme nevedeli, čo vlastne robíme (ARSCHFICKEN?!?). To je dôvod, prečo máme urobených len 7 sonx. 5 z nich sme hodili na naše demo MC/CD s inovovaným názvom “Demo 2000“. Neskôr sme od nejakých ľudí počuli, že hráme druh melodického death metalu, ale myslíme si, že nás nemôžeš porovnávať s ostatnými bandami, v skutočnosti sme progresívni. Koncertovali sme iba tu v Nemecku. Posledný koncert bol so slovenskými death-metal-godz Dementor. Ale ak to bude možné, tak by sme si radi zahrali aj v ďalších “cunt-ries“ a samozrejme aj v “pussy“. Ale v skutočnosti sme zabudli na tour s Cathedral a Entombed, pretože vtedy sme sa volali Carcass, šak poznáte týchto “gods of Grind thing“. Na konci roka by sme chceli ísť do Exponentu, teda ak to výjde.

Vaše obľúbené bandy..., a čo takto US sick a európska grind scéna...
V skutočnosti nie je nič také ako Carcass “CARCASS UND DIE WELT WIRD BUNT“ ...myslíme, že viac netreba napísať! ...povedať!

Čo si myslíte o novom metalovom štýle - krátke vlasy...
Krátke vlasy sú OK. Ale “new metal“? ...myslíme, že použitie slova „metal“ je iba pretvárka. HAIL SATAN.

Keď tu bol Tomasz, tak som počul vašu kazetu zo skúšobne a bolo to veľmi dobré. Nejaké infos o tomto demáči a hudbe...
Táto kazeta bola iba skúška z roku ´99. V tom čase sme boli bez speváka, vokály nám robil Bennie z bandy Luna Field.

A teraz tradičná otázka: ste homosexuáli? ...a vaše ďalšie sexuálne chúťky? Čo si myslíte o gore-porne vo vlastných zvratkoch? Haha
Tradičná odpoveď: Áno, sme. “ARSCHFICKPOLONESE OF DEATH“. Šak viete, všetko, čo sa hýbe môžeme pojebať ...okrem našeho basáka, on je heterosexuál a má priateľku. No keď sa, Pigo, pýtaš na toto, tak ti poviem, že jeho prdel vie o tom aj tak veľa, pretože keď sme boli naposledy u vás na Slovensku, tak ja (Sailer) a Tomasz sme spali s ním, v jeho posteli a v ňom. Orgie boli samý orgazmus, ...na to sa nezabúda. “CARCASS UND DIE WELT WIRD BUNT“

V koľkých rokoch ste prvýkrát šustili? ...a koľko rokov mala? ...bola to ONA, alebo ON? ..hahaha
Sailer: Môj učiteľ mal 45 a ja tuším 6. Jochen: Ja som mal 4 a ona 21. Ja: Bol to môj otec, strýko a ešte niekto, nepoznal som ho (...ale teraz ho už poznám), mal som 5, či 6. Nagel: no, ja som jebal s kombináciou koláčika a toho pečiva s dierkou s tenkou vrstvou čokolády a švajčiarskeho syra, mal som 11. Sailer: To ja tiež, ale Tomasz nie, Tobi je panic a Jochen nemá zuby na žutie. “KÄSEKUCHEN, DENNCARCASS SCHMECKT NUR MIT NILLEKÄS“

Chceli by ste si zahrať na Slovensku?
Ak dostaneme lietadlo, poriadny hotel a kurvy (na každý prst jednu!), plaváreň, “nillekäshratzer“ pre náš “milkshake-machine“, sluhov, ktorí by nás obskakovali, takú mašinu na toasty, kde môžeš spraviť 17 toastov naraz, gogo-girl, zuby pre Nagela a veľké balenie deravého pečiva, ...šak vieš, tá vec z predchádzajúcej otázky. A nakoniec, ale nie ako posledná vec, 10 žien bez nôh, aby sme ich mohli šustiť ako v tej nahrávke ...šak poznáte toho hošíka z prvého CD Lividity, je to boh! Ak by sme išli piť, žrať, alebo platiť benzín, tak by sme všade platili špeciálne v Taka-Tuka-Land-e.

Poznáte nejaké bands zo Slovenska?
Zo Slovenska poznáme Dementor, Depresy (sú to bohovia, “Sighting“ je skvelý), Godless Truth, Typhoid, Dehydrated, Embolism, Mystic Death a nakoniec tú otrasne znejúcu, zle hrajúcu, skurvene zapáchajúcu, power metalovú skupinu neoholených chlapcov, ktorí znejú ako Korn – Craniotomy (ale nie, ide iba o srandu, my vás predsa milujeme, hoši, špeciálne sperma, hehe)

Na hodine nemčiny sme sa učili: “Alle Deutcher sind Faschisten “ ...čo mi na to poviete? ..haha
No, v skutočnosti je to tak, že z vysoka seriem na politikov. Viac nemusí byť povedané. Metal je všetko, politici nie!!!

...niečo o Slovensku: čo si o ňom vlastne myslíte, ...o Exponente, o slovenských holkách, alkohole, o hlohoveckej diere...
Najlepšie časy sme zažili s tebou, Pigo, ľudia v študiu boli pohodoví, no a holky? ...no comment (smiech na našich ksichtoch, hehe...)

Nemecko je známe ako techno krajina. Povedzte niečo o týchto techno kundičkách. A vy ste techno fans, alebo iba máte radi a šukáte techno dievčatká s tými svojimi chutnučkými, maličkými a ružovučkými kundičkami... hahaha
Je fakt, že o techne nič nevieme, pretože sa staráme iba o tento fuckin´ metal shit. (hmm...pekný pokus o výhovorku ...haha). Techno hoši si na Love Parade berú so sebou zbrane na vodu a my si na Love Parade prinesieme kalašnikova.

Nemci majú image pedofilov ...no povedzte niečo o tomto vašom “folklore“. Ako je to s vami? ...mladé, alebo staré pussy... hahaha
Hahahahaha! Všetci Nemci sú pedáči, fuck! Dr. Mengele vás sleduje!

Dík za pokec. Napíš niečo na ukončenie týhto hyper-mega-ultra-radio-aktívných a inteligentných kecof.
Ďakujeme za tento rozhovor a prajeme všetko dobré s magazínom (...ja ti dám magazín, ja nerobím predsa nejaký jebnutý zine, alebo dokonca magazine, ...ja robím funky papier). Pošlite potom vydanie s týmto sofistickým a poučným kecom. Dúfame, že si na Slovensku niekedy zahráme. Zdvihnite zástavu death metalu vysoko ku krvavočervenému nebu ...áno ...áno ...mám. Nezabudnite: CARCASS RULES THE WORLD a NILLEKÄS je zdravý.

Sailer, Jochen, Nagel, Tomasz & Pigo

Napíšte Análovi

Home