Home

DEVOURMENT – Molesting The Decapitated
United Guttural, 1999

hodnotenie: 9,75/10 (Roger)

Obal CD Devourment - Molesting The Decapitated

Za toto CD ďakujem Radkovi zo Synthetically Revived, ale keď budem konzumovať samé takéto lahôdky, tak sa mi budú aj Immolation zdať ako rozprávka na dobrú noc, hehe. Nuž, na dobré sa ľahko zvyká... Je to síce už staršia nahrávka, ale patrí k mojim najobľúbenejším.
Myslím, že nad obalom sa pozastaví hádam každý, takže ho ani nemusím komentovať.
Texaskí týpci skopú svojou apokalypsou každého na prvé počutie do kocky. Mám rada albumy, ku ktorým si dokážem vytvoriť vzťah na prvýkrát. Umelci brutality to na nás sypú už od prvej chvíle. Využívajú zaujímavé kompozície, pre mňa také potrebné zmeny rytmu, od "tanečných" húpačiek po ultra-super-megarýchle šialenstvo. Nenormálne sa mi páči Rubenov prasačí vokál. Opäť jeden zabiják, ktorý na to nevyzerá. A taký slušný chlapec sa to zdal byť, hehe.
Na albume je dobre vyvážená basa a gitary. Absolútne som nepochopila rýchlosť, akou to Brad šupuje do bicích. Skvelé! Používa ostrý drevený zvuk rytmičáku, čo vôbec nie je na závadu, len mi vadí, že ostatné bubny sú dosť nevýrazné a v pozadí.
Neviem, čo k Devourmentom povedať ďalšie. Sú to jednoducho bohovia na svojom mieste, šialenci, ktorí ma dostávajú do varu a dokážu plne uspokojiť môj vkus...
Aj tak to už máte všetci doma, ale keby niečo:
Contact: Brandy Wynn - manager, 3601 S. Elm Dr. Grand Prairie, TX 75052, USA, (972)263-0382, e-mail: info@devourment.com, website: www.unitedguttural.com, www.devourment.com.

Napíšte Rogerovi

Home