ČERSTVÉ VÝTOKY
Najnovšie správy z bažín brutalu...

ROGER webzine a spolok Redemption in Sickness Vás všetkých pozýva na fest SICKNESS PARQUET II., ktorý sa uskutoční v piatok 19.10.2007 o 18:00 v bratislavskom pube HOPA music. Tešte sa na kapelky Rubufaso Mukufo (členovia Cerebral Turbulency), Mortally Infected, Hemperor, Attack Of Rage a Kwai Chang Caine. Vstupné do 18:00 90 Sk, po 18:00 100 Sk.

Rok 2006 bol prelomový aj pre bratislavskú kapelu Hemperor, ktorá natočila svoje Promo 2006. Na stiahnutie tu.

Na jaře začne kapela Euthanasia pracovat na svém čtvrtém albu, jehož pracovní název zní „Trilogy“, což předznamenává skutečnost, že půjde o specificky koncipovanou desku. Mnohem dříve, než album samotné, bude natočen videoklip ke skladbě "Memento" z třetího CD "Requiem: Songs for..." Mnoho zajímavých fotek z podzimního Requiem tour můžete vidět na www.crystalprod.cz/euthanasia

Devourment - Butcher The WeakRok 2005 vrhol na svetlo sveta dlho očakávaný počin texaského spolku Devourment, "Butcher The Weak". Stop. Je to brutálne. Stop. Musíte mať. Stop. Track list: 1. Butcher The Weak, 2. Masturbating At The Slab, 3. Serial Cocksucker, 4. Tomb Of Scabs, 5. Autoerotic Asphyxiation, 6. Anal Electrocution, 7. Fuck Her Head Off, 8. Babykiller.

Mezmerize + HypnotizeŠesť mesiacov po albume "Mezmerize" sa nekompromisná štvorica Arméncov System Of A Down vracia s "Hypnotize", druhou časťou sľubovaného "dvojalbumu" Mezmerize/Hypnotize. American Recordings/Columbia vydala dve verzie piateho štúdiového albumu 22. novembra 2005. CD aj DualDisc obsahujú 12 songov a opäť artwork Vartana Malakiana, otca gitaristu/speváka Darona. Obal Hypnotize je zostavený špeciálne tak, aby nadväzoval na Mezmerize a spájal ich tak do jedného produktu. DualDisc navyše obsahuje film Gariné Torossiana, ktorý približuje prácu na oboch nahrávkach. Albumy nadväzujú aj hudobne - záverečný song na Hypnotize, "Soldier Side", dopĺňa "Soldier Side Intro", otvárací track z Mezmerize.
HYPNOTIZE - Track Listing: 1.“Attack”, 2.“Dreaming”, 3.“Kill Rock ‘n Roll”, 4.“Hypnotize”, 5.“Stealing Society”, 6.“Tentative”, 7.“U-Fig”, 8.“Holy Mountains”, 9.“Vicinity of Obscenity”, 10.“She’s Like Heroin”, 11.“Lonely Day”, 12.“Soldier Side”

Disfigured Corpse - Mankind Collapse

Pod hlavičkou Crystal prod. vyšlo nové CD "Mankind Collapse" kapely Disfigured Corpse. Obsahuje 16 songov a jeden video track. Viac info na www.crystalprod.cz

Právě vyšlo už 11. číslo bulvárního death/grind plátku ANTITREND zine. Z obsahu: rozhovory s OBITUARY, KATAKLYSM, DISGORGE (mex.), VOMIT REMNANTS, DEVOURMENT, BRUTAL TRUTH/TOTAL FUCKING DESTRUCTION, DEADEN, ZUBROWSKA, KRONOS, BLOOD OF CHRIST, GUTROT, SMASHED FACE, ETERNAL BLEEDING, SHEEVA YOGA a další. Pod lupou je proprán Deather z IN DEED HELLu, Undergoundová mapa popisuje scénu v Texasu, report ze SCREAMING FURY turné je plný chlastu a překvapení... a další rubriky včetně velké kupy recenzí. Pro zájemce je jako vždy připraveno kompilační CD-R plné deathu a grindu (79 minut) z celého světa (např. LUST OF DECAY, ZUBROWSKA, BRODEQUIN, DYSCRASIA, PIGSTY, GODLES TRUTH, VOMIT REMNANTS, MORSGATT, BLOOD OF CHRIST, CRANIOTOMY, MELANCHOLY PESSIMISM, DESPISE, SKINNED a dalších 16 sebranek).
K dostání za 90,- + poštovné (časopis + CD), 50,- + pošta (jen časopis).
Kontakt: Monika Mokrá, Pálavské nám.9, 628 00 BRNO, ČR; mobil: +420 737 614 542 (Reef); e-mail: antitrend@centrum.cz
Exkluzivní distribuce v SR: Veronika Valkošáková a její Absint distro (absintmusic@szm.com)
V provozu jsou také nové webovky na www.deathgrind.wz.cz

Práve vyšlo na Hyenyzm records split CD SHEEVA YOGA / SHELL SHOCK. Objednávajte na hyenyzm@centrum.cz

Disgorge - Parallels of Infinite Torture17.5.2005 sme sa dočkali nového štvrtého albumu amerických Disgorge pod názvom "Parallels of Infinite Torture" a hlavičkou Crash music. Zoznam songov: Revealed in Obscurity, Enthroned Abominations, Atonement, Abhorrent Desecration of thee Iniquity, Forgotten Scriptures, Descending upon Convulsive Devourments, Condemned to Sufferance, Parallels of Infinite Torture, Asphyxiation of thee Oppressed, Ominous sigils of Ungodly Ruins. Ochutnávajte na www.disgorge.us a kupujte u každého dobrého predajcu ;)

System Of A Down - MezmerizeSystem Of A Down vydali 17.5.2005 prvú polovicu dvojalbumu Mezmerize/Hypnotize - Mezmerize. Prvým singlom sa stala klasicky veselo/rozhnevaná rocková skladba "B.Y.O.B." (o vojne v Iraku), obal albumu má na svedomí Vartan Malakian, otec gitaristu/vokalistu Darona Malakiana. Videoklip k "B.Y.O.B." režíroval Jake Nava. Zoznam skladieb: "Soldier Side - Intro", "B.Y.O.B.", "Revenga", "Cigaro", "Radio/Video", "This Cocaine Makes Me Feel Like I'm on This Song", "Violent Pornography", "Question!", "Sad Statue", "Old School Hollywood", "Lost in Hollywood". Koncom mája vyrážajú SOAD na európske turné, ktoré sa nám opäť úspešne vyhne. Najbližšie vystúpenie budeme môcť vidieť v Rakúsku, a to 9. júna v Nickelsdorfe (Nova Rock).

Nile vydali nové CD "Annihilation Of The Wicked". K dispozícii je aj vinyl, tričko a mikina.

Staršie novinky...

NEWCHCEM VÁM POVEDAŤ...NEW

!!!ANKETA!!!